Oprava televizí značek Samsung, LG, Sony, Panasonic .... - Opravy a prodej notebooků | Servis notebooků | Reinstalace Windows | Opravy Software a Hardware | Firemní outsourcing | Opravy televizí | Prodej repasovaných počítačů

Přejít na obsah

Oprava televizí značek Samsung, LG, Sony, Panasonic ....

Opravy TV všech značek
Již od začátku roku 2012 spolupracujeme s kolegy, kteří pro nás opravují televizory. Za tu dobu jsme vybudovali tak pevný vztah a předali si zkušenosti z oboru audio vizuálních přístrojů a výpočetní elektroniky ( která je nedílnou součástí všech televozorů LCD, LED, i Plasma ), že již od roku 2014 jsme v Plzni připravovali vlastní technické zázemí na opravu televizí pro všechny zákazníky nejen z Plzeňského kraje.
Nyní je tady rok 2017 a my můžeme oficiálně oznámit, že již přes 2 roky opravujeme televizory všech značek, tedy Samsung, LG, Sony, Panasonic, Thomson,  Sencor .....    typů : Obrazovka s tekutými krystali typ LCD osvětlená trubicemi, anebo LED osvětlená diodami a samozřejmě opravujeme i televizory Plasmové.
Fakt zda se jedná o 3D televizor, hybridní HbbTV, či SMART TV s možností připojení na internet není podstatný.
Televizor vyzvedneme kdekoliv v Plzni a přilehlém okolí.
Pokud se jedná od TV o velikosti nad 42" bude účtován jednorázový manipulační příplatek od 300 - 500 Kč.
Maximální cena opravy musí být jasná
U oprav televizorů máme stejnou ideoologii jako v případě počítačů a notebooků.
Opovrhujeme již téměř zažitou praxí některých konkurentů, kdy odevzdáte přístroj do opravy a poté jste vydíráni sumou za opravu až 2x vyšší než byla dohodnuta původně.

Před odevzdáním televize do opravy s Vámi uskutečníme rozhovor kdy se pokusíme pochopit a diagnostikovat jaká může být příčina vady, pokusíme se najít její řešení a následně tedy i provedeme odhad ceny opravy. Pokud budete se sumou za opravu Vašeho televizoru souhlasit tak si přístroj odvezeme do servisu. Svozy zajišťujeme nejen ve městě Plzeň, ale i v městech okolních jako jsou Tlučná, Zbůh, Nýřany, Touškov, Zruč, Třemošná, Chrást, Rokycany, Šťáhlavy, Dobřany, Přeštice ... .  
Pokud následně zjistíme, že se do ceny nevejdeme tak můžete od požadované ceny opravy odstoupit, anebo souhlasit s cenou novou. Vše je ale ve Vašich rukách a my Vás nebudeme nikam tlačit, V případě neprovedené opravy, ale zjištěné závady se platí pouze diagnostika 500 Kč.
Upozorňujeme, že v některých případěch kdy jsme závislí na dodání originálního náhradního dílu dodavatelem může trvat oprava televizoru namísto standardních 14 dnů mnohem déle a to až v řádu měsíců. Ze strany dodavetelů se jedná o standardní mimozáruční lhůty.
My jsme tady pro Vás, nikoli vy pro nás !
Jak nás kontaktovat a nechat si televizor opravit
Je Více možností jak si u nás nechat televizor, či monitor opravit. Každému vyhovuje jiný způsob.
1. Objednání svozu :  
   Na telefonu 724 411 608 si můžete objednat svoz, anebo mailem info@grover-pc.cz
    ( po Plzni bezplatné vyzvednutí i vrácení opraveného přístroje - v případě neopravitelnosti, či nesouhlasu s cenovou kalkulací se platí pouze diagnostika přístroje 500 Kč )

2. Poštou:
    Vojtěch Zýka - Grover-PC, Platanová 662, Město Touškov Psč: 330 33 - použijte nejlépe originální balení


DOTAZ NA STAV OPRAVY
Textové chyby a změny vyhrazeny. grover-pc 2013 - 2023
Návrat na obsah